ارتودنسی کودکان

کودکی بهترین زمان برای پیشگیری از درمان های تهاجمی

ارتودنسی بزرگسالان

برای بهره گیری از درمان ارتودنسی هیچ وقت دیر نیست

مشکلات فک

درمان انواع مشکلات و اختلالات فک، جلو زدگی یا عقب ماندن فک و …

ارتودنسی نامرئی

ارتوسرجری

ارتودنسی متحرک

دکتر مهدی فهیمی متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر ارتودنسی در ستارخان تهران

دکتر مهدی فهیمی هنزائی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و دارای بورد تخصصی این رشته می باشد.ایشان بعد گذراندن دوره ی تحصیلی متوسطه در دبیرستان علامه طباطبایی تهران و کسب رتبه ی ۶۸ کنکور سراسری موفق به قبولی در رشته ی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی شد.

انتخاب پزشک مناسب از عوامل مهمی است که می تواند تأثیر چشمگیری بر معالجه بیمار بگذارد. انتخاب ارجح برای بسیاری از بیماران ، انتخاب دندانپزشك حرفه اي است كه دكتر مهدي فهيمي مي تواند انتظارات شما را برآورده سازد.

دکتر مهدی فهیمی 

با سابقه استادیاری دانشگاه، دارای بورد تخصصی ارتودنسی، مدرس سابق جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، فارق التحصیل دانشگاه شهید بهشتی، عضو بنیاد نخبگان، عضو انجمن ارتودنسی ایران

نظر برخی مراجعین مطب ما

تجربه بیماران پس از اتمام درمان ارتودنسی چه بوده است؟

نظر مراجعین ما در گوگل مپ

نظر بیماران پس از اتمام درمان را در گوگل مپ بخوانید

کیفیت خدمات

با دیدن تصاویر قبل و‌بعد درمانهای ارتودنسی ما، از کیفیت خدماتمان مطمئن شوید

سابقه

دکتر فهیمی در امر دندانپزشکی مفتخر به درمان صدها مراجعه کننده گرامی شده

محیطی ارام

مطب دکتر فهیمی در تهران دارای محیطی ارامش بخش برای مراجعه کننده عزیز است

پرسنل مجرب

این مکان دارای پرسنل مجرب و کارآزموده در انجام امور دندانپزشکی است

اطلاعات تماس مطب

دکتر مهدی فهیمی متخصص ارتودنسی در تهران

آدرس مطب:تهران، میدان صادقیه، خيابان ستارخان، قبل از پل یادگار امام (بازارچه سنتی ستارخان)، جنب فرش شاهكار مشهد،پلاك ٣،طبقه اول، واحد اول

آخرین مقالات ارتودنسی

پاسخ به همه ابهامات پیرامون ارتودنسی کوتاه مدت و فوری

/
البته سنین کمتر و استخوان نرم‌تر نیز می‌تواند ارتودنسی را سریع‌تر کند.به طور مثال در تحقیقی که اخیراً در ایران انجام شده است به علت کمبود ویتامین D در خانم‌های ایرانی استخوان نرم‌تر و حرکت ارتودنسی سریع‌تر می‌باشد که البته این خبر، خبر خوشحال کننده‌ای نمی‌باشد. تا اینجا در مورد موارد مثبت و موارد منفی در ارتودنسی سریع صحبت کردیم ولی باید همیشه توجه داشته باشیم کیفیت درمان هرگز فدای سرعت آن نشود، زیرا در صورتی که ما یک ارتودنسی کوتاه مدت داشته باشیم ولی دندان‌ها آسیب دیده باشند نتیجه خوبی حاصل نشده است.

هر آنچه در مورد ارتودنسی نامرئی باید بدانید!

/
از مهمترین ویژگیهای ارتودنسی نامرئی این است که شما می‌توانید در مراسم‌ها یا سخنرانی‌ها یا میزگردها بدون دیده شدن ارتودنسی به صحبت کردن بپردازید؛ در عین حال می‌توانید هر نوع غذایی که میل دارید هر چند سفت و محکم بر خلاف ارتودنسی ثابت بخورید بدون اینکه نگران باشید بریس‌های ارتودنسی از دندانتان جدا شوند.

جراحی ارتوگناتیک یا جراحی اصلاحی فک حین ارتودنسی

/
جراحی ارتوگناتیک شامل قرارگیری صحیح فک ها است.این نوع درمان توانایی فرد برای جویدن و صحبت کردن را بهبود می بخشد. همچنین ممکن است باعث شود تنفس برای برخی افراد آسان تر شود و ممکن است به عنوان درمان آپنه انسدادی خواب توصیه شود. این جراحی همچنین ممکن است ظاهر صورت را نیز بهبود بخشد.