ارتودنسی کودکان

کودکی بهترین زمان برای پیشگیری از درمان های تهاجمی

ارتودنسی بزرگسالان

برای بهره گیری از درمان ارتودنسی هیچ وقت دیر نیست

مشکلات فک

درمان انواع مشکلات و اختلالات فک، جلو زدگی یا عقب ماندن فک و …

ارتودنسی نامرئی

ارتوسرجری

ارتودنسی متحرک

دکتر مهدی فهیمی متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر ارتودنسی در ستارخان تهران

دکتر مهدی فهیمی هنزائی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و دارای بورد تخصصی این رشته می باشد.ایشان بعد گذراندن دوره ی تحصیلی متوسطه در دبیرستان علامه طباطبایی تهران و کسب رتبه ی ۶۸ کنکور سراسری موفق به قبولی در رشته ی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی شد.

انتخاب پزشک مناسب از عوامل مهمی است که می تواند تأثیر چشمگیری بر معالجه بیمار بگذارد. انتخاب ارجح برای بسیاری از بیماران ، انتخاب دندانپزشك حرفه اي است كه دكتر مهدي فهيمي مي تواند انتظارات شما را برآورده سازد.

دکتر مهدی فهیمی 

با سابقه استادیاری دانشگاه، دارای بورد تخصصی ارتودنسی، مدرس سابق جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، فارق التحصیل دانشگاه شهید بهشتی، عضو بنیاد نخبگان، عضو انجمن ارتودنسی ایران

نظر برخی مراجعین مطب ما

تجربه بیماران پس از اتمام درمان ارتودنسی چه بوده است؟

نظر مراجعین ما در گوگل مپ

نظر بیماران پس از اتمام درمان را در گوگل مپ بخوانید

کیفیت خدمات

با دیدن تصاویر قبل و‌بعد درمانهای ارتودنسی ما، از کیفیت خدماتمان مطمئن شوید

سابقه

دکتر فهیمی در امر دندانپزشکی مفتخر به درمان صدها مراجعه کننده گرامی شده

محیطی ارام

مطب دکتر فهیمی در تهران دارای محیطی ارامش بخش برای مراجعه کننده عزیز است

پرسنل مجرب

این مکان دارای پرسنل مجرب و کارآزموده در انجام امور دندانپزشکی است

اطلاعات تماس مطب

دکتر مهدی فهیمی متخصص ارتودنسی در تهران

آدرس مطب:تهران، میدان صادقیه، خيابان ستارخان، قبل از پل یادگار امام (بازارچه سنتی ستارخان)، جنب فرش شاهكار مشهد،پلاك ٣،طبقه اول، واحد اول

آخرین مقالات ارتودنسی

چقدر به ارتودنسی ارزان میتوان اعتماد کرد؟

/
تجهیزات ارتودنسی و براکت های نامرغوب و ارزان قیمت میتوانند عوارضی جدی را در طول درمان ارتودنسی برای بیمار داشته باشند. از جمله این عوارض و مضرات میتوان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده از تجهیزات ارزان و نامرغوب می‌تواند سلامت دهان و دندان را به خطر بیندازد و آسیب‌های جبران ناپذیری به بافت‌های دهان وارد کند که سال‌های سال اثرات آن باقی می‌ماند. درمان ارتودنسی با وسایل غیر استاندارد می‌تواند به جای ردیف کردن دندان‌های شما آنها را بیشتر کج کند، زیرا نیروهای ناشی از جویدن غذا باعث فشار به سیم های نامرغوب ارتودنسی شده و در نتیجه آن دندانها نیز مجددا نامرتب می شوند. وقتی که چسب‌های کامپوزیتی مرتب از دندان‌ها جدا شده و این باعث اتلاف وقت و هزینه خواهد شد و بیمار مجبور است که برای چسباندن مجدد براکت‌ها به مطب مراجعه کند و هزینه مضاعفی پرداخت کند. پس چسب های ارتودنسی باید کیفیت جهانی داشته باشد.

کارهایی برای جلوگیری از جابجایی دندان ها

/
متوجه شده اید که دندان های شما در حال جابجا شدن هستند؟ این تصور شما نیست. جابجایی دندان ها یک فرآیند طبیعی است که برای همه افراد اتفاق می افتد. معمولاً این جابجایی تدریجی است و مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال، ممکن است برخی عوامل باعث شوند دندان ها با سرعت بیشتری جابجا شوند، که ممکن است شروع به ایجاد نگرانی کند. ممکن است دندان ها در جهت های ناخواسته شروع به حرکت کنند که منجر به کج شدن، فواصل در حال افزایش یافتن یا اوربایت و آندربایت قابل توجه می شود.

پاسخ به همه ابهامات پیرامون ارتودنسی کوتاه مدت و فوری

/
البته سنین کمتر و استخوان نرم‌تر نیز می‌تواند ارتودنسی را سریع‌تر کند.به طور مثال در تحقیقی که اخیراً در ایران انجام شده است به علت کمبود ویتامین D در خانم‌های ایرانی استخوان نرم‌تر و حرکت ارتودنسی سریع‌تر می‌باشد که البته این خبر، خبر خوشحال کننده‌ای نمی‌باشد. تا اینجا در مورد موارد مثبت و موارد منفی در ارتودنسی سریع صحبت کردیم ولی باید همیشه توجه داشته باشیم کیفیت درمان هرگز فدای سرعت آن نشود، زیرا در صورتی که ما یک ارتودنسی کوتاه مدت داشته باشیم ولی دندان‌ها آسیب دیده باشند نتیجه خوبی حاصل نشده است.