ارتودنسی کودکان

کودکی بهترین زمان برای پیشگیری از درمان های تهاجمی

ارتودنسی بزرگسالان

برای بهره گیری از درمان ارتودنسی هیچ وقت دیر نیست

مشکلات فک

درمان انواع مشکلات و اختلالات فک، جلو زدگی یا عقب ماندن فک و …

ارتودنسی نامرئی

ارتوسرجری

ارتودنسی متحرک

دکتر مهدی فهیمی متخصص ارتودنسی در تهران

دکتر ارتودنسی در ستارخان تهران

دکتر مهدی فهیمی هنزائی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و دارای بورد تخصصی این رشته می باشد.ایشان بعد گذراندن دوره ی تحصیلی متوسطه در دبیرستان علامه طباطبایی تهران و کسب رتبه ی ۶۸ کنکور سراسری موفق به قبولی در رشته ی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی شد.

انتخاب پزشک مناسب از عوامل مهمی است که می تواند تأثیر چشمگیری بر معالجه بیمار بگذارد. انتخاب ارجح برای بسیاری از بیماران ، انتخاب دندانپزشك حرفه اي است كه دكتر مهدي فهيمي مي تواند انتظارات شما را برآورده سازد.

دکتر مهدی فهیمی 

با سابقه استادیاری دانشگاه، دارای بورد تخصصی ارتودنسی، مدرس سابق جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، فارق التحصیل دانشگاه شهید بهشتی، عضو بنیاد نخبگان، عضو انجمن ارتودنسی ایران

نظر برخی مراجعین مطب ما

تجربه بیماران پس از اتمام درمان ارتودنسی چه بوده است؟

نظر مراجعین ما در گوگل مپ

نظر بیماران پس از اتمام درمان را در گوگل مپ بخوانید

کیفیت خدمات

با دیدن تصاویر قبل و‌بعد درمانهای ارتودنسی ما، از کیفیت خدماتمان مطمئن شوید

سابقه

دکتر فهیمی در امر دندانپزشکی مفتخر به درمان صدها مراجعه کننده گرامی شده

محیطی ارام

مطب دکتر فهیمی در تهران دارای محیطی ارامش بخش برای مراجعه کننده عزیز است

پرسنل مجرب

این مکان دارای پرسنل مجرب و کارآزموده در انجام امور دندانپزشکی است

اطلاعات تماس مطب

دکتر مهدی فهیمی متخصص ارتودنسی در تهران

آدرس مطب:تهران، میدان صادقیه، خيابان ستارخان، قبل از پل یادگار امام (بازارچه سنتی ستارخان)، جنب فرش شاهكار مشهد،پلاك ٣،طبقه اول، واحد اول

آخرین مقالات ارتودنسی

نقش مینی ایمپلنت ها در درمان ارتودنسی

/
در عمل معمول ارتودنسی، تکیه گاه یکی از عوامل مهم تعیین کننده موفقیت یک درمان ارتودنسی است. برای سالیان متمادی، تکیه گاه یک عامل سخت بوده است. روش های زیادی برای جلوگیری از از دست دادن انکوریج یا تکیه گاه با استفاده از ابزارهای اضافی دهانی و داخل دهانی بر اساس متون علمی مختلف امتحان شده اند، اما ارتودنتیست ها تا زمانی که مینی ایمپلنت ها به این تخصص معرفی نشده بودند، راه حل مناسبی برای حل این مشکل پیدا نکردند.

آیا برای بریس ها دندان های پرمولر کشیده می شوند؟

/
دندان های پرمولر که تحت عنوان دو پایه نیز شناخته می شوند، در نواحی عقب دهان، درست در پشت دندان های نیش قرار دارند. افراد بزرگسال معمولاً 8 دندان پرمولر دارند - 4 دندان در قوس دندانی بالا و 4 دندان در قوس دندانی پایین.در برخی موارد، ارتودنتیست ممکن است کشیدن یک یا چند دندان پرمولر را قبل از قرار دادن بریس ها روی دندان ها توصیه کند. چندین دلیل ممکن برای این پیشنهاد وجود داشته باشند.

چرا معمولا ارتودنسی درمانی طولانی مدت است؟ ارتودنسی سریع چیست؟

/
در این مقاله سعی داریم در مورد مدت زمان درمان ارتودنسی صحبت بکنیم و ببینیم که آیا می‌توان همه درمان‌های ردیف شدن دندان را در زمانی بسیار کوتاه انجام داد؟ مزایا و معایب ارتودنسی سریع چیست؟